2. Verfahren
Verfahren
Titel: Síť STC kraj - oblast JIHOZÁPAD - výspravy AHV 2022
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění výsprav asfaltových hutněných vrstev na silnicích I. třídy a dálnicích II. třídy ve STC kraji, v oblasti jihozápad, po dobu 48 měsíců. Jedná se o odstraňování závad ve sjízdnosti (výtluky, deformace atd.), zlepšování stavebního stavu asfaltových hutněných vrstev za pomocí asfaltobetonových směsí a provádění oprav spár a trhlin pro prodloužení jejich životnosti.
Interne Kennung: 04PU-001347
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: STC kraj - oblast Jihozápad, výspravy AHV – KL AHV 11
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení výsprav asfaltových hutněných vrstev a frézování a těsnění spár na dálnici D6 PS ve Středočeském kraji, v oblasti Jihozápad. Odůvodnění: V rámci zakázky budou odstraňovány závady ve sjízdnosti (výtluky, deformace atd.), zlepšován stavební stav asfaltových hutněných vrstev za pomocí asfaltobetonových.
Interne Kennung: 04PU-002431