2. Verfahren
Verfahren
Titel: V 000692 - Digitální služby města Ústí nad Orlicí
Beschreibung: Zadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následujících 5 částí: 1) Část 1: „Dodávka agendového informačního systému“, skládající se z: - Portál občana - Portál úředníka 2) Část 2: „Dodávka a implementace infrastruktury“ 3) Část 3: “Spisová služba pro organizace města (ESSL)“ 4) Část 4: „Analýza rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti informací“ 5) Část 5: „Audit kybernetické bezpečnosti“ V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1, 2, 3 a 4, případně na více či všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami zadávací dokumentace.
Interne Kennung: V 00692
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Dodávka agendového informačního systému
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3 ZD).
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0009
Titel: Část 4: Analýza rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti informací
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 4 je obsažena v příloze smlouvy pro část 4 – technická specifikace (příloha č. 6 ZD).
Interne Kennung: Část 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung
Los: LOT-0008
Titel: Část 3: Spisová služba pro organizace města (ESSL)
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze smlouvy pro část 3 – technická specifikace (příloha č. 5 ZD).
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0007
Titel: Část 2: Dodávka a implementace infrastruktury
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4 ZD).
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung