406299-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – „Usługi w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu. Zamówienie zostało podzielone na 7 części zgodnie z zakresem działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, tj.: Część nr 1 BOK „Śródmieście” Część nr 2 BOK „Nowe Miasto” Część nr 3 BOK „Podgórze” Część nr 4 BOK „Stary Zdrój” Część nr 5 BOK „Piaskowa Góra - Szczawienko” Część nr 6 BOK „Sobięcin” Część nr 7 BOK „Biały Kamień”. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: - liczba części, na które można składać oferty – 5, - maksymalna liczba części, w których zamówienie może zostać udzielone jednemu wykonawcy – 5 (na podstawie art. 134 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp). Pozostałe zapisy zgodnie z treścią SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90910000 Reinigungsdienste, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 BOK „Śródmieście”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 1 BOK „Śródmieście”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90910000 Reinigungsdienste, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77312100 Unkrautvernichtung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 BOK „Nowe Miasto”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 2 BOK „Nowe Miasto”
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 BOK „Podgórze”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 3 BOK „Podgórze”
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 BOK „Stary Zdrój”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 4 BOK „Stary Zdrój”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90910000 Reinigungsdienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312100 Unkrautvernichtung, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 BOK „Piaskowa Góra - Szczawienko”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 5 BOK „Piaskowa Góra - Szczawienko”
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 BOK „Sobięcin”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 6 BOK „Sobięcin”
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 BOK „Biały Kamień”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu Część nr 7 BOK „Biały Kamień”.