2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – SLABOPROUDÁ INSTALACE
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je realizace slaboproudých rozvodů strukturované kabeláže, optických páteřních a meziobjektových tras, datových rozvaděčů, WiFi infrastruktury a souvisejících IT infrastruktur nové průmyslové haly TaO a návaznosti na halu TPV. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související s realizací akce tzn. veškeré dodávky, doprava, montážní a stavební práce, likvidace všech odpadů, zprovoznění, zaškolení obsluhy a údržby, revize, vypracování projektových dokumentací a další práce a služby spojené se zhotovením díla. Bližší technická specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v rámci kapitoly 9 této Zadávací dokumentace a v příloze č. 3 Zadávací dokumentace – Projektové dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur, 32421000 Netzverkabelung, 32562000 Glasfaserkabel, 32540000 Schaltfelder, 32410000 Lokales Netz
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1