See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba č. 3145 TV Vinoř, etapa 0012 – ČOV Vinoř
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce čistírny odpadních vod Vinoř. Rekonstrukce bude probíhat za plného provozu čistírny odpadních vod. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace, zejména v Projektové dokumentaci (Příloha č. 1 zadávací dokumentace) a v závazném návrhu smlouvy o dílo (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 44130000 Abwasserhauptleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PVS-Stavba č. 3145 TV Vinoř, etapa 0012 – ČOV Vinoř
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje změnu spočívající v poskytnutí nových stavebních prací, které budou spočívat v přemístění objektů kalového hospodářství, založení vybraných staveb, resp. nádrží na pilotách a případně v dalších vyvolaných stavebních pracích souvisejících s koordinací stavby dálnice D0 520.