406336-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – Dostawa samochodów pogotowia energetycznego z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów pogotowia energetycznego z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa samochodów pogotowia energetycznego z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A Oddział w Krakowie- zamówienie nie zostało podzielone na części.
Interne KennungPZP/TD-OKR/04382/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
LosLOT-0004
TitelDostawa samochodów
BeschreibungDostawa samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony – pogotowia energetycznego z napędem 4x4 bardzo trudny teren, 2-osobowy w ilości - 3 szt.
Interne KennungLOT-0001
Menge3 Stück