2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění vozidel
Beschreibung: Předmětem zakázky je zákonné pojištění motorových vozidel, která jsou uvedena v příloze č. 2 této ZD a poskytování dalších souvisejících služeb. Podrobnější vymezení předmětu plnění je uvedeno v čl. 6 této ZD.
Interne Kennung: 640/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem zakázky je zákonné pojištění motorových vozidel, která jsou uvedena v příloze č. 2 této ZD a poskytování dalších souvisejících služeb. Podrobnější vymezení předmětu plnění je uvedeno v čl. 6 této ZD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy spočívající v rozšíření nebo zúžení pojištěného vozového parku