See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w ramach projektu pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie."
Beschreibung: Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie, z podziałem na 8 części.
Interne Kennung: ZP.3311.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 72221000 Beratung im Bereich Unternehmensanalyse, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Dostawa: sprzęt ICT służący informatyzacji lub cyfryzacji, segmentacja sieci
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - Dostawa: sprzęt ICT służący informatyzacji lub cyfryzacji
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 b do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - Usługa: Security Operations Center (Centrum Operacji Bezpieczeństwa); pomoc w opracowaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, usługa wdrożeniowa, doradcza, szkoleniowa.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 c do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72212730 Entwicklung von Sicherheitssoftware
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - Dostawa i instalacja sieci światłowodowej LAN w SPWSzS w Chełmie
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 d do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - Usługa: szkolenia kadry zarządzającej w zakresie cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 f do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - Usługa: wdrożenie, doradztwo, szkolenie: szkolenie administratorów
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 g do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80420000 E-Learning
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - Usługa: wdrożenie, doradztwo, szkolenie: szkolenie administratorów
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 h do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8