See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jedno - i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jedno - i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych z podziałem na 30 pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 383263-2025
Interne Kennung: SP/09-ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33184200 Vaskuläre Prothesen, 33162200 OP-Instrumente, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Beschreibung: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku z podziałem na 30 pakietów
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Interne Kennung: SP/09-ZP/25 - Pakiet 30