2. Verfahren
Verfahren
Titel: Peil.burgerschap mbo 2028-2029
Beschreibung: De aanbesteding treft een peiling op het gebied van burgerschap binnen het eerste jaar van het middelbare beroepsonderwijs (mbo). Peil.burgerschap mbo 2028-2029 richt zich op het verzamelen van informatie over de burgerschapscompetenties van studenten aan het begin van het eerste verblijfsjaar van het mbo. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2026241
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten. €738.899,00
Interne Kennung: 1