2. Verfahren
Verfahren
Titel: GATVIŲ PASKIRTIES (SK STATINIŲ GRUPĖ) INŽINERINIO STATINIO – KARAIMŲ IR VYTAUTO GATVIŲ, INŽINERINIŲ TINKLŲ (NUOTEKŲ ŠALINIMO TINKLŲ) TRAKUOSE, KRP PARENGIMO IR PV PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Beschreibung: Gatvių paskirties (susisiekimo komunikacijų statinių grupė) inžinerinio statinio – Karaimų ir Vytauto gatvių, Trakuose, inžinerinių tinklų (nuotekų šalinimo tinklų) kapitalinio remonto projekto (projektinių pasiūlymų ir techninio darbo projekto) parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Projektas turi būti parengtas ir suderintas su Statytoju (Užsakovu), parengti projektiniai pasiūlymai turi būti viešinami teisės aktų nustatyta tvarka (jeigu to reikalauja teisės aktai). Projektas rengiamas dviem etapais: pirma rengiami projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos išduodamas statybą leidžiantis dokumentas, vėliau – techninis darbo projektas (pagal poreikį; nustačius vertingąsias savybes). Kitos techninėje užduotyje aprašytos paslaugos: parengti topografinių tyrinėjimų ataskaitą; atlikti projektinius inžinerinius geologinius ir geotechninius tyrimus, gauti jų ataskaitą su tyrimų registravimo numeriu Žemės gelmių registre ir Lietuvos geologijos tarnybos rašto apie šios ataskaitos vertinimą ir priėmimą kopiją; gauti žemės valdytojų sutikimus (esant poreikiui); gavus bendrosios, specialiosios ekspertizės ir derinimo IS Infostatyba institucijų pastabas atsižvelgti ir taisyti sprendinius. Veikiant Užsakovo vardu paslaugų tekėjas gauna statybą leidžiantį dokumentą ir visus kitus suderinimus, patvirtinimus ir leidimus, reikalingus techninio darbo projekto tinkamam parengimui ir vėlesniam Statinio statybos vykdymui, pagal parengtą techninį darbo projektą bei atlikti projekto vykdymo priežiūrą. Projekto užbaigimu laikomas teigiamas Techninio darbo projekto ekspertizės aktas. Preliminariai numatomos rengti Projekto sudedamosios dalys: Bendroji dalis, Architektūros dalis, Sklypo dalis, Susisiekimo dalis, Konstrukcijų dalis, Vandentiekio ir nuotekų šalinimo (lietaus) dalis, Elektrotechnikos apšvietimas (pagal poreikį) dalis, Elektrotechnikos dalis (ESO) (pagal poreikį), Želdynų dalis (pagal poreikį), Paveldosaugos dalis. Jei atlykus tyrimus bus nustatytos vertingosios savybės – Tvarkybos darbų projektas; Apsauginės signalizacijos, stebėjimo kameros(pagal poreikį); Pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo dalis. Papildomai atlikti: Kūrybinių dirbtuvių organizavimas (Tarpinstituciniai susitikimai (TRSA, TINP, KPD)); Privalomųjų tyrimų atlikimas; Istorinės medžiagos tyrinėjimas; Analogų paieška Europoje (gatvės įveiklinimas, atkūrimas miestų senamiestyje, užtikrinant jos funkciją); 23 gatvės variantų parengimas; jų pristatymas, aptarimas ir vertinimas, vieno varianto pasirinkimas – modeliavimas iš kelių variantų; Pasirinkto varianto pristatymas visuomenei. Projekto vykdymo priežiūros paslaugos teikiamos statybos rangos darbų metu
Interne Kennung: 8332589
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bendras sutarties terminas nepratęsiamas