See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa istniejących klastrów serwerowych będących w posiadaniu Zamawiającego o dodatkowe 12 serwerów wraz z ich dostawą oraz instalacją oprogramowania Vmware w wersji 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejących klastrów serwerowych będących w posiadaniu Zamawiającego o dodatkowe 12 serwerów wraz z ich dostawą oraz instalacją oprogramowania Vmware w wersji 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ oraz Załącznik nr 5 do SWZ, tj. projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 179472-2025
Interne Kennung: 1/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001