406402-2026 - Wettbewerb
Polen – Darstellungs- und Archivierungssystem – Dostawa aktualizacji urządzenia do śródoperacyjnego obrazowania RTG w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aktualizacji urządzenia do śródoperacyjnego obrazowania RTG w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r.
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktualizacji urządzenia do śródoperacyjnego obrazowania RTG w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r. zawartego pomiędzy Zamawiającym a Województwem Dolnośląskim, na podstawie uchwały nr 1458/VII/25 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 stycznia 2025r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, w roku 2025, dotacji na realizację zadania pn.; „Poprawa bazy leczniczej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne KennungEZ/400/EM/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Interne KennungDostawa aktualizacji urządzenia do śródoperacyjnego obrazowania RTG w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego zadania „Poprawa bazy leczniczej” na podstawie Porozumienia Nr DZ-N/13/2025 z dnia 12 lutego 2025r.