406418-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Uitgebreide brandverzekering Gemeente Brunssum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitgebreide brandverzekering Gemeente Brunssum
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van Gemeente Brunssum vervalt op 31 december 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Gemeente Brunssum bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 197.000.000
Interne Kennung2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van gemeente Brunssum vervalt op 31 december 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt gemeente Brunssum bij de aanbesteding en de contractsfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 198.000.000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform Bestek