406419-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Überlassung von Haushaltshilfen – Zajištění pomocných a úklidových služeb ve stravovacích provozech SKM MU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění pomocných a úklidových služeb ve stravovacích provozech SKM MU
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění pomocných a úklidových služeb ve stravovacích provozech Správy kolejí a menz Masarykovy univerzity. Konkrétně se jedná o mytí bílého a černého nádobí, pomocné práce v kuchyni, úklid kuchyně, jídelny, sociálního zařízení a umýváren a plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízeného zaměstnance.
Interne KennungMU-ZAK/195166/2026/3262578/RMU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhradil dle § 100 odst. 2 ZZVZ možnost provést změnu v osobě Poskytovatele v průběhu plnění Smlouvy, pokud bude naplněna některá z podmínek pro odstoupení od Smlouvy ze strany Zadavatele uvedených v čl. X Smlouvy k veřejné zakázce nebo pokud Poskytovatel odstoupí od Smlouvy nebo zanikne bez právního nástupce.