406435-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Cultuurhuis Ingelmunster – Liftinstallatie - 1 elektrische lift zonder machinekamer (MRL)
Wettbewerbsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCultuurhuis Ingelmunster – Liftinstallatie - 1 elektrische lift zonder machinekamer (MRL)
BeschreibungVoorwerp van deze werken: Cultuurhuis Ingelmunster - Liftinstallatie.
Interne Kennung22027.001 L
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel22027.001 L - 1
Interne Kennung1