406457-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Finanzierungs-Leasing – Operativní leasing vozidel KSÚS SK - 50 ks V
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOperativní leasing vozidel KSÚS SK - 50 ks V
BeschreibungJedná se o pronájem automobilů kategorie M1 včetně služeb s tím souvisejících. Operativní leasing je stanoven na dobu 48 měsíců s celkovým nájezdem 150 000 km na vozidlo s fixní cenou nájmu a služeb po celou dobu trvání smlouvy. Část 1: Dle kategorie vozidel bude pronajato 33 ks vozidel s přeplňovaným benzínovým motorem Část 2: 17 ks bezemisních (čistě elektrických) vozidel splňující Zákon č. 360/2022 Sb.- Zákon o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících.
Interne KennungVZ-0223/00066001/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní otevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
Titel33 ks vozidel s přeplňovaným benzínovým motorem
BeschreibungJedná se o pronájem automobilů kategorie M1 včetně služeb s tím souvisejících. Operativní leasing je stanoven na dobu 48 měsíců s celkovým nájezdem 150 000 km na vozidlo s fixní cenou nájmu a služeb po celou dobu trvání smlouvy. Část 1: Dle kategorie vozidel bude pronajato 33 ks vozidel s přeplňovaným benzínovým motorem
Interne KennungVZ-0223/00066001/2026 - část 1
LosLOT-0002
Titel17 ks bezemisních (čistě elektrických) vozidel
BeschreibungJedná se o pronájem automobilů kategorie M1 včetně služeb s tím souvisejících. Operativní leasing je stanoven na dobu 48 měsíců s celkovým nájezdem 150 000 km na vozidlo s fixní cenou nájmu a služeb po celou dobu trvání smlouvy. Část 2: 17 ks bezemisních (čistě elektrických) vozidel splňující Zákon č. 360/2022 Sb.- Zákon o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících.
Interne KennungVZ-0223/00066001/2026 - část 2