2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam Garvelinkkamp Ruurlo - gemeente Berkelland
Beschreibung: Deze aanbesteding moet leiden tot een bouwteamovereenkomst voor de reconstructie van de wijk Garvelinkkamp in Ruurlo, waar zowel de riolering als de wegen aan het eind van hun technische levensduur zijn. Deze integrale wijkaanpak heeft als doel het toekomst- en klimaatbestendig maken en heeft hiervoor de volgende verbeteropgaven gedefinieerd: A. Wateroverlast verminderen door de gemengde rioolstelsels te scheiden in vuilwater- en hemelwaterstelsels; B. Minder verkeersoverlast en verhoging van de verkeersveiligheid door het herinrichten van de openbare ruimte, inclusief het vervangen van de huidige verhardingen. Er wordt gewerkt met een taakstellend budget welke zal komen te liggen op maximaal 9 miljoen euro.
Interne Kennung: BL2025-04 / JM
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232100 Nebenarbeiten für Wasserrohrleitungen, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45236000 Oberbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwteam Garvelinkkamp Ruurlo
Beschreibung: Aanbesteder kiest bewust om het ontwerpen en realiseren van het project in één inkoopprocedure te bundelen. Er is geen sprake van percelen. De wens voor een vlekkeloos proces, de schaalgrootte, de integraliteit en duurzaamheidsambities maken een langdurige samenwerking essentieel. Daarnaast zorgt het opdragen van de gehele scope voor eigenaarschap en verantwoordelijkheid, passend bij het gedachtegoed achter een samenwerkingscontract én de projectambities.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen