See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU RENN4 SMK Cluster Drenthe
Beschreibung: Deze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten voor zeven locaties in Drenthe die onderdeel zijn van Stichting RENN4. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
406491-2026 - Result
Netherlands – School cleaning services – NU RENN4 SMK Cluster Drenthe
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: NU RENN4 SMK Cluster Drenthe
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000