2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspecties, advies en monitoring onderhoud bomen
Beschreibung: De doelstelling van deze opdracht is het contracteren van één deskundige opdrachtnemer voor het uitvoeren van boominspecties, monitoring en boomtechnische advisering ten behoeve van het beheer van het gemeentelijke bomenbestand van gemeente Huizen. Met deze opdracht beoogt gemeente Huizen een professionele en duurzame samenwerking waarbij de opdrachtnemer actief bijdraagt aan veilig, gezond en toekomstbestendig bomenbeheer. Daarbij wordt gestuurd op betrouwbare beheerinformatie, risicogestuurd werken en continue verbetering van het bomenbeheer. De opdracht moet bijdragen aan: • het waarborgen van de veiligheid en gezondheid van het bomenbestand; • het verkrijgen van actuele en kwalitatief hoogwaardige inspectie- en beheerdata; • het leveren van onderbouwde beheer- en programmeringsadviezen; • het versterken van datagedreven en toekomstgericht bomenbeheer; • een professionele samenwerking gebaseerd op transparantie, kennisdeling en continue verbetering. Gemeente Huizen beheert circa 20.000 bomen binnen de openbare ruimte. Al deze bomen zijn onderverdeeld in vier deelgebieden (zie bijlage 10). De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €400.000,-
Interne Kennung: M8-M9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen extra opties buiten scope
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: M8-M9
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77231000 Diensten voor bosbouwbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen extra opties buiten scope