See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/62/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 767811-2025
Interne Kennung: MSB/PN/62/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Beschreibung: Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 18
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji w SWZ.
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0069
Titel: Część nr 69 - Produkty lecznicze - Antybiotyki
Beschreibung: Produkty lecznicze - Antybiotyki
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Część nr 70 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Część nr 71 - Produkty lecznicze - Antybiotyki
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Część nr 72 - Produkty lecznicze - Antybiotyki
Interne Kennung: Część nr 72
Los: LOT-0074
Titel: Część nr 74 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Część nr 75 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Część nr 76 - Produkty lecznicze – cytostatyki
Beschreibung: Produkty lecznicze – cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Część nr 77 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 77