See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do JSW S.A. KWK „Budryk” sprzętu do wykonywania wierceń kierunkowych, w tym wiertnicy WWH-5 lub równoważnej wraz z agregatem zasilającym oraz niezbędnym osprzętem.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 216029-2025
Interne Kennung: 7/P/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.