See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przełączników sieciowych wraz z wdrożeniem segmentacji sieci i izolacji środowisk logicznych w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa infrastruktury IT
Beschreibung: Dostawa przełączników sieciowych wraz z wdrożeniem segmentacji sieci i izolacji środowisk logicznych w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa infrastruktury IT
Vorherige Bekanntmachung: 300589-2026
Interne Kennung: ZP-26-056-UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminy podyktowane jest koniecznością pilną potrzebą udzielenia zamówienia ( zawarcia umowy), art. 138 ust.2
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Załącznik nr 1
Interne Kennung: Załącznik nr 1