See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 3 na zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon w ramach ustanowionego DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów nr POST/GEK/CSS/IZK/02258/2024.
Vorherige Bekanntmachung: 362719-2024
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/07356/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19511200 Luftschläuche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 3 - Część 10
Beschreibung: Postępowanie realizacyjne objęte Dynamicznym Systemem Zakupów pn. "Dostawa opon i dętek w ramach Dynamicznego Systemu Zakupów na okres 24 miesięcy dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów"
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/07356/2024 - Część 10
Los: LOT-0002
Titel: Postępowanie realizacyjne nr 3 - Część 18
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/07356/2024 - Część 18