See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst full-service communicatiebureau
Beschreibung: VLAM, het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing, heeft als missie om de producten van de lokale land- en tuinbouw in de kijker te zetten in binnen- en buitenland. VLAM werkt in opdracht van 11 sectoren die elk hun eigen campagnes, budgetten en beslissingsstructuren hebben. Denk daarbij onder meer aan Kazen van bij ons, Melk, Vlees van bij ons, Week van de Friet, Bio, Week van het Witloof en de overkoepelende “Lekker van bij ons”-campagne. Deze campagnes werden in het verleden afzonderlijk aanbesteed. Omdat deze procedures een aanzienlijke impact hebben op de communicatiesector, omdat VLAM meer samenhang tussen de campagnes wil creëren en omdat VLAM gelooft in de meerwaarde van een duurzame samenwerking met één strategische partner, wil VLAM voor deze campagnes evolueren naar een samenwerking via raamcontract met één full-service communicatiebureau. De ambitie is om te evolueren van een verzameling afzonderlijke campagnes naar een meer geïntegreerde communicatiestrategie waarbij de verschillende campagnes elkaar versterken en gezamenlijk bijdragen aan een grotere voorkeur voor lokale agrovoedingsproducten.
Interne Kennung: VLAM/2026/05
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1