See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków i środków farmaceutycznych do Apteki Szpitalnej na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i środków farmaceutycznych, do Apteki Szpitalnej na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o. o.”, numer 196/2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Formularz Asortymentowo-Cenowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Ponadto przedmiotem zamówienia jest dzierżawa urządzeń tj.: 1) 1 szt. parownika przez cały okres trwania umowy – Pakiet 20 2) 4 szt. parowników przez cały okres trwania umowy – Pakiet 21 3) 67 szt. pomp do podawania żywienia dojelitowego – Pakiet 55 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (Pakiet 1-76). 4. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony w Załączniku Nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. W złożonych ofertach oprócz zaoferowanej ceny, Wykonawca ma obowiązek podać nazwę handlową preparatu, dawkę, wielkość opakowania, ilość, jednostkę materiałową, nazwę producenta oraz kod EAN* – * dotyczy tylko leków refundowanych. Zamawiający prosi Wykonawców o fakultatywne uzupełnienie KODU EAN dla każdego zaoferowanego asortymentu (jeśli to możliwe). Oferta podlegać będzie odrzuceniu tylko w momencie niewpisania przez Wykonawcę KODU EAN dla leków refundowanych. W przypadku, gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną ilość jednostek (tabletek, ampułek, szt. itp.) Wykonawca zobowiązany jest do przeliczenia ilości opakowań. Jeżeli po przeliczeniu otrzymana zostanie niepełna ilość opakowań – oferowaną ilość opakowań należy zaokrąglić do pełnego opakowania - w górę. 6. Zamawiający może dopuścić przeliczenia wg innej niż zakładana jednostka miary na podstawie uprzednio zadanego zapytania. 7. Przy zaproponowanych lekach z ceną urzędową wg aktualnie obowiązującego obwieszczenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych Wykonawca zobligowany jest wpisać w tabeli kod EAN (dot. Załącznika nr 3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy składany wraz z ofertą). 8. Pakiet 1 – leki I – poz. 270 – 284 ( rec.) - dopuszczone przeliczenia wg gramatury bez zapytań. 9. Pakiet 1 – leki I – poz. 270 – 284 ( rec.) - surowce farmaceutyczne. 10. Pakiet 1 – leki I – poz. 276 i 282 ( rec.) - dopuszczenie wyceny produktu leczniczego. 11. Pakiety: 1 poz. 21 i 22 oraz Pakiety 28, 29, 34 – 36, 38, 39, 46, 48 – różne dawki leku o tej samej nazwie chemicznej winne pochodzić od jednego producenta. 12. Pakiety 41 – 48 – dopuszcza się tylko lek zgodny z aktualnie obowiązującym obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – wykaz: Leki dostępne w ramach programu lekowego.
Vorherige Bekanntmachung: 61377-2026
Interne Kennung: 196/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141550 Heparin, 33694000 Diagnostika, 33661200 Analgetika, 33661100 Anästhetika, 33141540 Albumin, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33621200 Antihämorrhagika, 33615100 Insulin, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33632200 Muskelrelaxanzien, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 15511000 Milch, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692800 Dialyselösungen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 24326000 Aldehyd, Keton, organische Peroxide und Ether
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: HEPARYNY DROBNOCZĄSTECZKOWE
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 33141550 Heparin
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: MIDAZOLAM
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: COAGULATION FACTOR
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: NARKOTYKI
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: ANESTETYKI WZIEWNE I
Interne Kennung: Część 20
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: ANESTETYKI WZIEWNE II
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: ALBUMINY
Interne Kennung: Część 22
Haupteinstufung (cpv): 33141540 Albumin
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: IMMUNOGLOBULINY
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: PORACTANT
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: ALTEPLASE
Interne Kennung: Część 25
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: OMEPRAZOL / PANTOPRAZOL
Interne Kennung: Część 26
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: DOBUTAMINA
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: ŚRODKI KONTRASTOWE I
Interne Kennung: Część 28
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: ŚRODKI KONTRASTOWE II
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: DINOPROSTON
Interne Kennung: Część 30