See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja koncertów Chicago Symphony Orchestra w ramach cyklu koncertów Orkiestr Gościnnych w NFM Sali Głównej ORLEN w dniach 22 – 23.05.2025r. we Wrocławiu
Beschreibung: Organizacja i artystyczne wykonanie koncertów Chicago Symphony Orchestra w ramach cyklu koncertów Orkiestr Gościnnych w NFM Sali Głównej ORLEN w dniach 22 – 23.05.2025r. we Wrocławiu.
Interne Kennung: OZP.261.ZWR1.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Organizacja i artystyczne wykonanie koncertów Chicago Symphony Orchestra w ramach cyklu koncertów Orkiestr Gościnnych w NFM Sali Głównej ORLEN w dniach 22 – 23.05.2025r. we Wrocławiu