406894-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Blasinstrumente – SP8:Dechové hudební nástroje - hoboj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSP8:Dechové hudební nástroje - hoboj
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zahrnující dechový hudební nástroj hoboj
Interne KennungSP8:Dechové hudební nástroje - hoboj
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensv zadávací dokumentaci
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37314000 Blasinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDodání dechového hudebního nástroje, hoboje.