406914-2025 - Ergebnis
Belgien – Coaching – Ondersteuning en begeleiding van lokale besturen bij de uitwerking van een duurzame (boven)lokale voedselstrategie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning en begeleiding van lokale besturen bij de uitwerking van een duurzame (boven)lokale voedselstrategie
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als doel om lokale besturen te ondersteunen om aan de slag te gaan met verschillende inhoudelijke voedselthema’s. Deze opdracht ondersteunt specifiek Deal 9: Voedselstrategieën op lokaal, regionaal en provinciaal niveau. Deze deal zorgt ervoor dat de Vlaamse voedselstrategie ver/hertaald wordt naar lokale besturen, dat de lokale besturen hiermee (op hun manier) aan de slag kunnen en hierbij (indien nodig) begeleid/ondersteund kunnen worden.
Interne Kennung: PPP08P-1928/5295/APLM/2024/8
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79998000 Coaching
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: APLM/2024/8_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (uitbreiding op de reeds in het bestek omschreven inhoudelijke voedselthema's uitbreiding op de reeds in het bestek omschreven ondersteuningsactiviteiten)