406925-2025 - Wettbewerb
Polen – Forstüberwachung oder -bewertung – Wykonanie pomiaru drzewostanów na stałych powierzchniach kołowych zlokalizowanych na terenie Magurskiego Parku Narodowego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie pomiaru drzewostanów na stałych powierzchniach kołowych zlokalizowanych na terenie Magurskiego Parku Narodowego.
Beschreibung1.1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie usługi polegającej na pomiarze drzewostanów na stałych powierzchniach kołowych zlokalizowanych na terenie Magurskiego Parku Narodowego realizowana w ramach projektu pn. „Usprawnienie zarządzania ochroną przyrody ostoi Natura 2000 w Magurskim Parku Narodowym w oparciu o nowe systemy monitoringowe i aktualizację danych z terenu” numer projektu FENX.01.05-IW.01-0046/24 w ramach działania FENX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 1.2. W ramach zamówienia wykonany zostanie pomiar drzewostanów na stałych powierzchniach kołowych, zgodnie ze statystyczno-matematyczną metodą inwentaryzacji lasu. Zadanie obejmuje przeprowadzenie pomiarów na 744 zastabilizowanych, stałych powierzchniach kołowych, zlokalizowanych w węzłach siatki kwadratów (AtPol) o wymiarach 500 x 500 m. 1.3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac terenowych na wszystkich powierzchniach kołowych oraz do przekazania wyników tych prac w formie papierowej oraz elektronicznej zgodnie z Opis przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-370-1-19/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie usługi polegającej na pomiarze drzewostanów na stałych powierzchniach kołowych zlokalizowanych na terenie Magurskiego Parku Narodowego realizowana w ramach projektu pn. „Usprawnienie zarządzania ochroną przyrody ostoi Natura 2000 w Magurskim Parku Narodowym w oparciu o nowe systemy monitoringowe i aktualizację danych z terenu” numer projektu FENX.01.05-IW.01-0046/24 w ramach działania FENX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 1.2. W ramach zamówienia wykonany zostanie pomiar drzewostanów na stałych powierzchniach kołowych, zgodnie ze statystyczno-matematyczną metodą inwentaryzacji lasu. Zadanie obejmuje przeprowadzenie pomiarów na 744 zastabilizowanych, stałych powierzchniach kołowych, zlokalizowanych w węzłach siatki kwadratów (AtPol) o wymiarach 500 x 500 m. 1.3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac terenowych na wszystkich powierzchniach kołowych oraz do przekazania wyników tych prac w formie papierowej oraz elektronicznej zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 77231400 Forstinventur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung