2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mikrochirurgický vrtací systém pro Ortopedické oddělení – Nemocnice Chomutov, o.z.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodání 1 ks zdravotnického prostředku, a to mikrochirurgického vrtacího systému pro potřeby Ortopedického oddělení Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Chomutov, o.z., spolu s odpovídajícím příslušenstvím. Délka záruční doby min. 12 měsíců. Délka pozáručního servisu min. 72 měsíců.
Interne Kennung: 5094/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodání 1 ks mikrochirurgického vrtacího systému pro potřeby Ortopedického oddělení Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Chomutov, o.z., spolu s odpovídajícím příslušenstvím. Délka záruční doby min. 12 měsíců. Délka pozáručního servisu min. 72 měsíců.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky změnit dodavatele, a to za níže uvedených podmínek: a) v případě, že zadavatel nebo vybraný dodavatel odstoupí od smlouvy uzavřené na základě výsledku tohoto zadávacího řízení (dále jako „Smlouva“) nebo vybraný dodavatel Smlouvu vypoví, bude zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení v tomto zadávacím řízení umístí jako druhý v pořadí, pokud tento účastník (nový dodavatel) bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek uvedených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístí jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístí jako třetí v pořadí. c) Způsobem uvedeným pod písm. a) a b) tohoto článku může zadavatel postupovat opakovaně, tj. i v případě, kdy dojde k odstoupení od nové Smlouvy zadavatelem nebo dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku nebo k vypovězení nové smlouvy dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku.