2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie koncepcji prowadzenia kampanii promocyjno-informacyjnej programu o akronimie EDU-FISH oraz jej przeprowadzenie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie spójnej koncepcji prowadzenia kampanii promocyjno-informacyjnej programu edukacyjno-promocyjnego o akronimie EDU-FISH (zwanej dalej „Programem”) oraz przeprowadzenie według tej koncepcji kampanii promocyjno-informacyjnej na rzecz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (lider), Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Zespołu Szkół im. Prof. M. Siły-Nowickiego w Sierakowie oraz Gminy Sieraków (zwanych dalej „Partnerami Programu”) w celu osiągnięcia celów Programu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 2 SWZ. Zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach Umowy (Wzór Umowy), stanowiących Załącznik nr 11 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 808441-2025
Interne Kennung: ZP.WNoŻiR.200.II.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung, 79341100 Werbeberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie spójnej koncepcji prowadzenia kampanii promocyjno-informacyjnej programu edukacyjno-promocyjnego o akronimie EDUFISH (zwanej dalej „Programem”) oraz przeprowadzenie według tej koncepcji kampanii promocyjno-informacyjnej jak wyżej (zwanej dalej „Kampanią”) na rzecz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (lider), Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Zespołu Szkół im. Prof. M. Siły-Nowickiego w Sierakowie oraz Gminy Sieraków (zwanych dalej „Partnerami Programu”) w celu osiągnięcia celów Programu. 2. Oprócz przygotowania koncepcji, o której mowa w ust. 1 powyżej (zwanej dalej „Koncepcją”), do leżących po stronie Wykonawcy obowiązków wymaganych do wykonania w ramach prowadzonej Kampanii należy również przeprowadzenie następujących działań minimum, wymagających uwzględnienia w ramach przygotowania i przeprowadzenia Koncepcji: 1) Opracowanie harmonogramu oraz zasad monitorowania i ewaluacji Kampanii; 2) Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej (key visual) oraz zasadami stosowania zaprojektowanych elementów graficznych z uwzględnieniem oznakowani wspólnotowych UE (zgodnie z wymogami Programu) i oznakowań Partnerów Programu; 3) Opracowanie kreatywne graficznych linii projektowych, spójnych z założeniami rekomendowanej Koncepcji oraz ich dalsze adaptacje w ramach działań w Kampanii; 4) Koordynacja działań w Kampanii między Partnerami Programu; 5) Zakup wskazanych w Koncepcji form prowadzenia Kampanii, w tym profesjonalnych kont na platformach społecznościowych wraz z opłaceniem aktywności internetowych dla każdego z Partnerów Programu; 6) Zakup niezbędnego oprogramowania i zabezpieczenie serwerów koniecznych do prowadzenia Kampanii w internecie; 7) Zaplanowanie i przeprowadzenie wspólnego przekazu Partnerów Programu w ramach działań Public Relations; 8) Zaprojektowanie, zakup i dostarczenie systemów ekspozycyjno - wystawienniczych wykorzystywanych w wydarzeniach targowych, wystawienniczych, rekrutacyjnych i promocyjnych; 9) Zaplanowanie i organizacja wydarzeń, eventów promocyjnych adresowanych do grup docelowych oraz interesariuszy Programu; 10) Zaprojektowanie, zakup, wydruk i dystrybucja materiałów poligraficznych, gadżetów, a także odzieży, wykorzystywanych podczas Kampanii; 11) Okresowe raportowanie postępów Kampanii wraz z prowadzeniem rozliczeń realizowanych działań. 3. Do leżących po stronie Wykonawcy obowiązków składających się na przedmiot niniejszego zamówienia związanych z jego realizacją należy ponadto: 1) Dobór, skierowanie do realizacji Kampanii, w tym opracowania jej Koncepcji oraz utrzymywanie przez cały okres jej realizacji odpowiedniego personelu, niezbędnego do należytego wykonania Kampanii, z uwzględnieniem wymagań w tym zakresie określonych w dziale VIII ust. 5 SWZ; 2) Przeniesienie na Zamawiającego oraz innych Partnerów Programu majątkowych praw autorskich do dzieł (utworów w rozumieniu polskiej ustawy o ochronie praw autorskich i praw pokrewnych) wytworzonych w ramach realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia; 3) Wykonanie innych świadczeń wskazanych we Wzorze Umowy (Załącznik nr 11 SWZ). 4. Oczekiwane (wymagane) przez Zamawiającego wytyczne do uwzględnienia w opracowaniu Koncepcji, jak też wymagania i szczegółowy zakres obowiązków, o których mowa w ust. 2 powyżej, jak też warunki ich realizacji, a także cele Programu, którym ma służyć Kampania oraz wskazanie jej grupy docelowej (adresatów działań promocyjno-informacyjnych podejmowanych w ramach prowadzonej Kampanii) – podaje Załącznik nr 2 SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ). 5. W zakresie nieuregulowanym w Załączniku nr 2 SWZ, warunki realizacji przedmiotu zamówienia, jak też warunki realizacji świadczeń, o których mowa w ust. 3 powyżej – określa również Wzór Umowy.
Interne Kennung: ZP/WNoŻiR/200/II/2025.1