2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka didaktických pomůcek a vybavení – Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání nových didaktických pomůcek pro výuku, vč. IKT didaktického vybavení ve vnitřních prostorách zadavatele (dále jen „předmět zakázky“) a převedení vlastnického práva k předmětu zakázky na zadavatele. Předmět veřejné zakázky bude rozdělen do tří níže uvedených částí, z nichž každá bude zadávána samostatně. Dodavatelé podávají své nabídky zvlášť pro každou část veřejné zakázky. Dodavatelé mohou podat nabídku na plnění jedné či více jejích částí, případně i všech částí veřejné zakázky. V případě zájmu dodavatele o plnění více či všech částí veřejné zakázky je tento povinen podat na každou část samostatnou nabídku splňující veškeré požadavky stanovené zadavatelem a Zákonem. Části veřejné zakázky: 1. část veřejné zakázky: „Didaktické pomůcky pro výuku – IKT“ 2. část veřejné zakázky: „Didaktické pomůcky pro výuku – robotika“ 3. část veřejné zakázky: „Didaktické pomůcky pro výuku – chemie a fyzika“ Podrobněji je tato veřejná zakázka specifikována v příloze č. 1 zadávací dokumentace („Příloha č. 1 - Technická specifikace_1.-3. část“) a v příloze č. 6 zadávací dokumentace („Příloha č. 6 - Obchodní podmínky veřejné zakázky - závazné vzory smluv“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 39162100 Lehrmittel, 39162100 Lehrmittel, 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Didaktické pomůcky pro výuku – IKT
Beschreibung: Jedná se o dodávku IKT didaktických pomůcek, které poslouží v době udržitelnosti projektu jako vzdělávací a komunikační prostředky během školní výuky žáků v předmětech technických dovedností a v práci s digitálními technologiemi napříč vyučovacími předměty. Patří sem např.: - dotykový panel 65“, resp. 75“, resp. 86“ (vč. zvedacího systému pro 86“ panel a mobilního stojanu na kolečkách pro 65“, resp. 75“ panely), - ozvučení učebny, - počítač vč. operačního systému a příslušenství, - notebook vč. příslušenství, - notebook pro správu ipadů vč. příslušenství, - přípojné místo s dokovací stanicí, - kancelářský balík, - antivirový program, - tablet vč. pouzdra, - stylus pro tablet, - nabíjecí skříň / vozík pro notebooky, - nabíjecí skříň / košík pro notebooky - tabule na kolečkách 120 x 100cm, resp. 180 x 100cm a další. Podrobněji je tato část předmětu veřejné zakázky specifikována v příloze č. 1 zadávací dokumentace („Příloha č. 1 - Technická specifikace_1.-3. část“, konkrétně dokument: „Technická specifikace_1.část“) a v příloze č. 6 zadávací dokumentace („Příloha č. 6 - Obchodní podmínky veřejné zakázky - závazné vzory smluv“, konkrétně dokument: „Obchodní podmínky veřejné zakázky – kupní smlouva_1.část“).
Interne Kennung: 1. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Didaktické pomůcky pro výuku – chemie a fyzika
Beschreibung: Jedná se o dodávku didaktických pomůcek, které poslouží v době udržitelnosti projektu jako vzdělávací prostředky během školní výuky žáků v přírodních vědách – chemie a fyzika. Podrobněji je tato část předmětu veřejné zakázky specifikována v příloze č. 1 zadávací dokumentace ((„Příloha č. 1 - Technická specifikace_1.-3. část“, konkrétně dokument: „Technická specifikace_3.část“) a v příloze č. 6 zadávací dokumentace („Příloha č. 6 - Obchodní podmínky veřejné zakázky - závazné vzory smluv“, konkrétně dokument: „Obchodní podmínky veřejné zakázky – kupní smlouva_3.část“).
Interne Kennung: 3. část
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162200 Lehrmittel und -geräte
Los: LOT-0002
Titel: Didaktické pomůcky pro výuku - robotika
Beschreibung: Jedná se o dodávku didaktických pomůcek, které poslouží v době udržitelnosti projektu jako vzdělávací prostředky během školní výuky žáků v předmětech a mimoškolních aktivitách spojených s robotikou. Podrobněji je tato část předmětu veřejné zakázky specifikována v příloze č. 1 zadávací dokumentace ((„Příloha č. 1 - Technická specifikace_1.-3. část“, konkrétně dokument: „Technická specifikace_2.část“) a v příloze č. 6 zadávací dokumentace („Příloha č. 6 - Obchodní podmínky veřejné zakázky - závazné vzory smluv“, konkrétně dokument: „Obchodní podmínky veřejné zakázky – kupní smlouva_2.část“).
Interne Kennung: 2. část