See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: afsluiten van verzekeringscontracten (personenverzekering, materiële schade, aansprakelijkheid en auto) voor de stad, het OCMW, de AGB's en Welzijnsvereniging Sint-Anna
Beschreibung: afsluiten van verzekeringscontracten (personenverzekering, materiële schade, aansprakelijkheid en auto) voor de stad, het OCMW, de AGB's en Welzijnsvereniging Sint-Anna
Interne Kennung: PPP03G-3135/5037/2024-051
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekering
Beschreibung: Personenverzekering
Interne Kennung: 2024-051_1
Los: LOT-0002
Titel: verzekering materiële schade
Beschreibung: verzekering materiële schade
Interne Kennung: 2024-051_2
Los: LOT-0003
Titel: verzekering aansprakelijkheid
Beschreibung: verzekering aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2024-051_3
Los: LOT-0004
Titel: voertuigverzekering
Beschreibung: voertuigverzekering
Interne Kennung: 2024-051_4