2. Verfahren
Verfahren
Titel: Blanco papier - Outputservices
Beschreibung: De Opdracht omvat het leveren van blanco papier voor outputservices. Het CAK verstuurd voor haar regelingen met regelmaat uitingen naar haar klanten. Om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van deze dienstverlening gewaarborgd wordt, wil het CAK een overeenkomst afsluiten voor de levering van blanco papier (zowel rolpapier als losbladig) voor het outputproces. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: INK26.030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.