See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zastawek i progów piętrzących w Nadleśnictwie Olesno – opracowanie kompletnej dokumentacji, uzyskanie wymaganych zgód i przeprowadzenie robót budowlanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zastawek i progów piętrzących w Nadleśnictwie Olesno – opracowanie kompletnej dokumentacji, uzyskanie wymaganych zgód i przeprowadzenie robót budowlanych”, w oparciu o załączony:Program Funkcjonalno-Użytkowy – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – część I: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zastawek i progów piętrzących” w załączniku nr 10 do SWZ. Mała retencja oznacza działania poprawiające zdolność gromadzenia wody w małych zbiornikach naturalnych i sztucznych oraz jej podpiętrzanie w korytach rzek, potoków, w kanałach i rowach w celu późniejszej alimentacji do środowiska. Celem realizacji inwestycji budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będzie przede wszystkim poprawa uwilgotnienia gleb leśnych, zmiana niekorzystnego, szybkiego odpływu wód powierzchniowych z terenów leśnych na odpływ spowolniony, urozmaicenie elementów ekosystemu leśnego oraz korzystny wpływ na różnorodność biologiczną. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 części (Pakiety). Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 3 PZP Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie 5 części. Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy – 5 części. Pakiet nr 1 – Leśnictwo Siedem Źródeł Zadanie nr 02-21-1.2-01 – Budowa zastawki w Leśnictwie Siedem Źródeł 04-223-f Pakiet nr 2 – Leśnictwo Siedem Źródeł Zadanie nr 02-21-1.2-02 – Budowa zastawki w Leśnictwie Siedem Źródeł 04-220-g Pakiet nr 3 – Leśnictwo Pruszków Zadanie nr 02-21-1.2-03 – Budowa zastawki w Leśnictwie Pruszków 09-178-d Pakiet nr 4 – Leśnictwo Chudoba Zadanie nr 02-21-1.2-04 – Odbudowa mnicha i budowa progów piętrzących w leśnictwie Chudoba 07-132-i Pakiet nr 5 – Leśnictwo Szumirad Zadanie nr 02-21-1.2-13 – Budowa urządzenia piętrzącego w Leśnictwie Szumirad 10-100i/100Ah Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • Prace projektowe (prace przedprojektowe, wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, wykonanie przedmiarów robót) wraz z uzyskaniem niezbędnych do prawidłowej realizacji robót budowlanych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji). • Pełnienie nadzoru autorskiego na placu budowy. • Usługi towarzyszące pracom projektowym i robotom budowlanym. • Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zakres niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i projektowej obejmuje m.in.: • Projekt zagospodarowania terenu • Projekt architektoniczno-budowlany • Projekt techniczny • Informacja BIOZ • Przedmiar robót i kosztorys • Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) • Mapę z lokalizacją obiektu w układzie współrzędnych 1992 z rozszerzeniem *.xml lub *.shp w celu umieszczenia obiektu w Leśnej Mapie Numerycznej • Inne opracowania wynikające z konieczności uzyskania wszelkich zgód i pozwoleń • Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo Budowlane W dokumentacji projektowej nie należy używać nazw własnych materiałów i urządzeń zgodnie z art. 99 ust. 4 PZP, należy określić jedynie oczekiwane minimalne parametry jakościowe oraz wymagany standard i wygląd. Roboty budowlane należy opisać w kolejności zgodnej z technologią ich wykonywania i pogrupować je zgodnie z rodzajami robót. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zbiorników wodnych” w załączniku nr 10 do SWZ. 4.6. Dokumentacja musi odpowiadać obowiązującym przepisom prawa, w tym w szczególności przepisom: Ustawa Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.) Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. 2025 poz. 418 z późn. zm.), Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. 2025 poz. 567 z późn. zm.), Ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. – Prawo wodne – (Dz. U. 2025 poz. 960 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy zakresu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno- użytkowego (Dz. U. 2021 poz. 2454 z póź. zm.), Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020r. r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. 2022 poz.1679 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 r. w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (Dz.U. 2003 nr 120 poz. 1126 ), Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy (Dz. U. nr 2002 191 poz. 1596 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. nr 169 poz. 1650 z późn. zm.) Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 22 marca 2006 r. w sprawie szczegółowych zasad zabezpieczenia przeciwpożarowego lasów (Dz. U. z 2022 r. poz. 1065 z późn. zm.),
Interne Kennung: SA.270.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Leśnictwo Siedem Źródeł Zadanie nr 02-21-1.2-01 – Budowa zastawki w Leśnictwie Siedem Źródeł 04-223-f
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zastawek i progów piętrzących w Nadleśnictwie Olesno – opracowanie kompletnej dokumentacji, uzyskanie wymaganych zgód i przeprowadzenie robót budowlanych” w oparciu o załączony: Program Funkcjonalno-Użytkowy – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – część I: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zastawek i progów piętrzących” w załączniku nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 części (Pakiety). Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 3 PZP Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie 5 części. Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy – 5 części. Pakiet nr 1 – Leśnictwo Siedem Źródeł Zadanie nr 02-21-1.2-01 – Budowa zastawki w Leśnictwie Siedem Źródeł 04-223-f Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • Prace projektowe (prace przedprojektowe, wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, wykonanie przedmiarów robót) wraz z uzyskaniem niezbędnych do prawidłowej realizacji robót budowlanych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji). • Pełnienie nadzoru autorskiego na placu budowy. • Usługi towarzyszące pracom projektowym i robotom budowlanym. • Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zakres niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i projektowej obejmuje m.in.: • Projekt zagospodarowania terenu • Projekt architektoniczno-budowlany • Projekt techniczny • Informacja BIOZ • Przedmiar robót i kosztorys • Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) • Mapę z lokalizacją obiektu w układzie współrzędnych 1992 z rozszerzeniem *.xml lub *.shp w celu umieszczenia obiektu w Leśnej Mapie Numerycznej • Inne opracowania wynikające z konieczności uzyskania wszelkich zgód i pozwoleń • Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo Budowlane W dokumentacji projektowej nie należy używać nazw własnych materiałów i urządzeń zgodnie z art. 99 ust. 4 PZP, należy określić jedynie oczekiwane minimalne parametry jakościowe oraz wymagany standard i wygląd. Roboty budowlane należy opisać w kolejności zgodnej z technologią ich wykonywania i pogrupować je zgodnie z rodzajami robót. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zbiorników wodnych” w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.5.1.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje się opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Leśnictwo Siedem Źródeł Zadanie nr 02-21-1.2-02 – Budowa zastawki w Leśnictwie Siedem Źródeł 04-220-g
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zastawek i progów piętrzących w Nadleśnictwie Olesno – opracowanie kompletnej dokumentacji, uzyskanie wymaganych zgód i przeprowadzenie robót budowlanych” w oparciu o załączony: Program Funkcjonalno-Użytkowy – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – część I: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zastawek i progów piętrzących” w załączniku nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 części (Pakiety). Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 3 PZP Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie 5 części. Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy – 5 części. Pakiet nr 2 – Leśnictwo Siedem Źródeł Zadanie nr 02-21-1.2-02 – Budowa zastawki w Leśnictwie Siedem Źródeł 04-220-g Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • Prace projektowe (prace przedprojektowe, wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, wykonanie przedmiarów robót) wraz z uzyskaniem niezbędnych do prawidłowej realizacji robót budowlanych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji). • Pełnienie nadzoru autorskiego na placu budowy. • Usługi towarzyszące pracom projektowym i robotom budowlanym. • Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zakres niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i projektowej obejmuje m.in.: • Projekt zagospodarowania terenu • Projekt architektoniczno-budowlany • Projekt techniczny • Informacja BIOZ • Przedmiar robót i kosztorys • Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) • Mapę z lokalizacją obiektu w układzie współrzędnych 1992 z rozszerzeniem *.xml lub *.shp w celu umieszczenia obiektu w Leśnej Mapie Numerycznej • Inne opracowania wynikające z konieczności uzyskania wszelkich zgód i pozwoleń • Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo Budowlane W dokumentacji projektowej nie należy używać nazw własnych materiałów i urządzeń zgodnie z art. 99 ust. 4 PZP, należy określić jedynie oczekiwane minimalne parametry jakościowe oraz wymagany standard i wygląd. Roboty budowlane należy opisać w kolejności zgodnej z technologią ich wykonywania i pogrupować je zgodnie z rodzajami robót. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zbiorników wodnych” w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.5.2.2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Leśnictwo Pruszków Zadanie nr 02-21-1.2-03 – Budowa zastawki w Leśnictwie Pruszków 09-178-d
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zastawek i progów piętrzących w Nadleśnictwie Olesno – opracowanie kompletnej dokumentacji, uzyskanie wymaganych zgód i przeprowadzenie robót budowlanych” w oparciu o załączony: Program Funkcjonalno-Użytkowy – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – część I: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zastawek i progów piętrzących” w załączniku nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 części (Pakiety). Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 3 PZP Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie 5 części. Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy – 5 części. Pakiet nr 3 – Leśnictwo Pruszków Zadanie nr 02-21-1.2-03 – Budowa zastawki w Leśnictwie Pruszków 09-178-d Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • Prace projektowe (prace przedprojektowe, wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, wykonanie przedmiarów robót) wraz z uzyskaniem niezbędnych do prawidłowej realizacji robót budowlanych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji). • Pełnienie nadzoru autorskiego na placu budowy. • Usługi towarzyszące pracom projektowym i robotom budowlanym. • Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zakres niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i projektowej obejmuje m.in.: • Projekt zagospodarowania terenu • Projekt architektoniczno-budowlany • Projekt techniczny • Informacja BIOZ • Przedmiar robót i kosztorys • Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) • Mapę z lokalizacją obiektu w układzie współrzędnych 1992 z rozszerzeniem *.xml lub *.shp w celu umieszczenia obiektu w Leśnej Mapie Numerycznej • Inne opracowania wynikające z konieczności uzyskania wszelkich zgód i pozwoleń • Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo Budowlane W dokumentacji projektowej nie należy używać nazw własnych materiałów i urządzeń zgodnie z art. 99 ust. 4 PZP, należy określić jedynie oczekiwane minimalne parametry jakościowe oraz wymagany standard i wygląd. Roboty budowlane należy opisać w kolejności zgodnej z technologią ich wykonywania i pogrupować je zgodnie z rodzajami robót. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zbiorników wodnych” w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.5.3.2025
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Leśnictwo Chudoba Zadanie nr 02-21-1.2-04 – Odbudowa mnicha i budowa progów piętrzących w leśnictwie Chudoba 07-132-i
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zastawek i progów piętrzących w Nadleśnictwie Olesno – opracowanie kompletnej dokumentacji, uzyskanie wymaganych zgód i przeprowadzenie robót budowlanych” w oparciu o załączony: Program Funkcjonalno-Użytkowy – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – część I: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zastawek i progów piętrzących” w załączniku nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 części (Pakiety). Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 3 PZP Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie 5 części. Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy – 5 części. Pakiet nr 4 – Leśnictwo Chudoba Zadanie nr 02-21-1.2-04 – Odbudowa mnicha i budowa progów piętrzących w leśnictwie Chudoba 07-132-i Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • Prace projektowe (prace przedprojektowe, wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, wykonanie przedmiarów robót) wraz z uzyskaniem niezbędnych do prawidłowej realizacji robót budowlanych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji). • Pełnienie nadzoru autorskiego na placu budowy. • Usługi towarzyszące pracom projektowym i robotom budowlanym. • Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zakres niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i projektowej obejmuje m.in.: • Projekt zagospodarowania terenu • Projekt architektoniczno-budowlany • Projekt techniczny • Informacja BIOZ • Przedmiar robót i kosztorys • Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) • Mapę z lokalizacją obiektu w układzie współrzędnych 1992 z rozszerzeniem *.xml lub *.shp w celu umieszczenia obiektu w Leśnej Mapie Numerycznej • Inne opracowania wynikające z konieczności uzyskania wszelkich zgód i pozwoleń • Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo Budowlane W dokumentacji projektowej nie należy używać nazw własnych materiałów i urządzeń zgodnie z art. 99 ust. 4 PZP, należy określić jedynie oczekiwane minimalne parametry jakościowe oraz wymagany standard i wygląd. Roboty budowlane należy opisać w kolejności zgodnej z technologią ich wykonywania i pogrupować je zgodnie z rodzajami robót. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zbiorników wodnych” w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.5.4.2025
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Leśnictwo Szumirad Zadanie nr 02-21-1.2-13 – Budowa urządzenia piętrzącego w Leśnictwie Szumirad 10-100i/100Ah
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zastawek i progów piętrzących w Nadleśnictwie Olesno – opracowanie kompletnej dokumentacji, uzyskanie wymaganych zgód i przeprowadzenie robót budowlanych” w oparciu o załączony: Program Funkcjonalno-Użytkowy – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – część I: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zastawek i progów piętrzących” w załączniku nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 części (Pakiety). Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 3 PZP Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie 5 części. Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy – 5 części. Pakiet nr 5 – Leśnictwo Szumirad Zadanie nr 02-21-1.2-13 – Budowa urządzenia piętrzącego w Leśnictwie Szumirad 10-100i/100Ah Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • Prace projektowe (prace przedprojektowe, wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, wykonanie przedmiarów robót) wraz z uzyskaniem niezbędnych do prawidłowej realizacji robót budowlanych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji). • Pełnienie nadzoru autorskiego na placu budowy. • Usługi towarzyszące pracom projektowym i robotom budowlanym. • Wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz wydanych aktów administracyjnych kompletnego obiektu budowlanego spełniającego wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zakres niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i projektowej obejmuje m.in.: • Projekt zagospodarowania terenu • Projekt architektoniczno-budowlany • Projekt techniczny • Informacja BIOZ • Przedmiar robót i kosztorys • Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) • Mapę z lokalizacją obiektu w układzie współrzędnych 1992 z rozszerzeniem *.xml lub *.shp w celu umieszczenia obiektu w Leśnej Mapie Numerycznej • Inne opracowania wynikające z konieczności uzyskania wszelkich zgód i pozwoleń • Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo Budowlane W dokumentacji projektowej nie należy używać nazw własnych materiałów i urządzeń zgodnie z art. 99 ust. 4 PZP, należy określić jedynie oczekiwane minimalne parametry jakościowe oraz wymagany standard i wygląd. Roboty budowlane należy opisać w kolejności zgodnej z technologią ich wykonywania i pogrupować je zgodnie z rodzajami robót. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym – „Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obiektów małej retencji nizinnej na terenie Nadleśnictwa Olesno – Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na potrzeby budowy zbiorników wodnych” w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.5.5.2025