2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby obiektów Policji administrowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz.U. z 2026 r. poz. 43) Prawo energetyczne oraz na wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych. Zamówienie realizowane jest na potrzeby obiektów policji administrowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 321573-2026
Interne Kennung: ZZP.2380.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001