2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud Openbare verlichting 2026 - 2030
Beschreibung: De scope van de raamovereenkomst bestaat in hoofdzaak uit: - werkzaamheden voor het functioneel in standhouden van de OVL; - uitvoeren van preventief onderhoud installaties OVL; - analyseren, herstellen van storingen en defecten aan installaties OVL; - herstellen van schades door aanrijding en vandalisme aan installaties van de OVL; - reinigen en/of conserveren lichtmasten en/of armaturen; - (ver-)plaatsen, aanpassen, verwijderen, bijplaatsen en/of vervangen van OVL objecten en/of onderdelen daarvan; - aanleggen, verleggen, verwijderen, vervangen en/of herstellen van het OVL-voedingsnet incl. sleuf-, graaf- en straatwerkzaamheden; - rapporteren van constateringen en de verrichte werkzaamheden; - doorvoeren van mutaties in een beheersysteem. Het betreft een raamovereenkomst waardoor de omvang van de gehele opdracht over vier jaar nog niet bekend is.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1