See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Nowym Sączu i Terenowych Jednostkach Organizacyjnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Nowym Sączu i Terenowych Jednostkach Organizacyjnych (TJO). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 Części: 1)Część I - Budynek Oddziału ZUS w Nowym Sączu, ul. Sienkiewicza 67, 77, - Budynek Oddziału ZUS w Nowym Sączu, ul. Węgierska 11, 2) Część II - Budynek Inspektoratu ZUS w Gorlicach, ul. Jagiełły 14, 3) Część III- Budynek Inspektoratu ZUS w Limanowej, ul. Józefa Marka 21, 4) Część IV - Budynek Inspektoratu ZUS w Nowym Targu, ul. Królowej Jadwigi 10, 5) Część V - Budynek Biura Terenowego ZUS i Wydziału Rozwoju Kompetencji w Zakopanem, ul. Gimnazjalna 8, - Budynek Wydziału Rozwoju Kompetencji w Zakopanem, ul. Smrekowa 22a.
Vorherige Bekanntmachung: 125963-2026
Interne Kennung: 220000.271.8.2025-ZAP (numer postępowania nadany automatycznie na platformie zakupowej 220000.271.001.2026-ZAP)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 98312000 Textilreinigung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - dotyczy obiektów w Nowym Sączu (Budynek Oddziału ZUS w Nowym Sączu, ul. Sienkiewicza 67, 77 oraz ul. Węgierska 11)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Nowym Sączu i terenowych jednostek organizacyjnych (TJO). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU). 2. Przedmiot zamówienia dotyczy Części I: - Budynek Oddziału ZUS w Nowym Sączu, ul. Sienkiewicza 67, 77, - Budynek Oddziału ZUS w Nowym Sączu, ul. Węgierska 11.
Interne Kennung: Część I - dotyczy obiektów w Nowym Sączu (Budynek Oddziału ZUS w Nowym Sączu, ul. Sienkiewicza 67, 77 oraz ul. Węgierska 11)
Los: LOT-0002
Titel: Część II - dotyczy budynku Inspektoratu ZUS w Gorlicach, ul. Jagiełły 14
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Nowym Sączu i terenowych jednostek organizacyjnych (TJO). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU). 2. Przedmiot zamówienia dotyczy Części II:- Budynek Inspektoratu ZUS w Gorlicach, ul. Jagiełły 14
Interne Kennung: Część II - dotyczy budynku Inspektoratu ZUS w Gorlicach, ul. Jagiełły 14
Los: LOT-0003
Titel: Część III - dotyczy budynku Inspektoratu ZUS w Limanowej, ul. Józefa Marka 21
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Nowym Sączu i terenowych jednostek organizacyjnych (TJO). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU). 2. Przedmiot zamówienia dotyczy Części III:- Budynek Inspektoratu ZUS w Limanowej, ul. Józefa Marka 21
Interne Kennung: Część III - dotyczy budynku Inspektoratu ZUS w Limanowej, ul. Józefa Marka 21
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - dotyczy budynku Inspektoratu ZUS w Nowym Targu, ul. Królowej Jadwigi 10
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Nowym Sączu i terenowych jednostek organizacyjnych (TJO). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU). 2. Przedmiot zamówienia dotyczy Części IV:- Budynek Inspektoratu ZUS w Nowym Targu, ul. Królowej Jadwigi 10
Interne Kennung: Część IV - dotyczy budynku Inspektoratu ZUS w Nowym Targu, ul. Królowej Jadwigi 10
Los: LOT-0005
Titel: Część V - dotyczy budynków w Zakopanem (BT i WRK w Zakopanem, ul. Gimnazjalna 8, WRK w Zakopanem, ul. Smrekowa 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Nowym Sączu i terenowych jednostek organizacyjnych (TJO). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU). 2. Przedmiot zamówienia dotyczy Części V: - Budynek Biura Terenowego ZUS i Wydziału Rozwoju Kompetencji w Zakopanem, ul. Gimnazjalna 8, - Budynek Wydziału Rozwoju Kompetencji w Zakopanem, ul. Smrekowa 22a.
Interne Kennung: Część V - dotyczy budynków w Zakopanem (BT i WRK w Zakopanem, ul. Gimnazjalna 8, WRK w Zakopanem, ul. Smrekowa 2