2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova zdroje Energetika – kogenerační jednotky
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je funkční dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací a služeb spojených s výstavbou plynových motorů pro kombinovanou výrobu elektrické a tepelné energie v areálu Energetika zadavatele. Veřejná zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a B ZD. Základní rozsah díla - zadavatel předpokládá následující základní rozsah díla tvořícího veřejnou zakázku: A. zpracování dokumentace nutné pro realizací díla, a to zejména dokumentace v rozsahu dle přílohy č. 8 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, a další dokumentace včetně dodavatelské nutné pro zboží, služby a další činnosti spojené s realizací díla včetně jeho vyzkoušení, uvedení do provozu a předání zadavateli, a B. případné demolice a odstranění stávajících staveb, sítí anebo zařízení v místě provádění díla, a to včetně nutných souvisejících přeložek stávajících staveb, sítí anebo zařízení zadavatele, které nesmí být prováděním díla dotčeny, vše v rozsahu nutném pro provedení díla, a C. dodávka a montáž kogenerační jednotky zahrnující plynové motory a související technologie a napojení na stávající technologické zařízení, včetně související stavební části, příslušenství a potrubního zapojení, vše dle návrhu dodavatele (zhotovitele) v souladu s požadavky ZD, a D. provedení navazujících služeb souvisejících s dílem jako je zejména koordinace díla, pojištění, obstarání rozhodnutí správních orgánů v návaznosti na provádění díla, zaškolení obsluhy zadavatele, řízení kvality a zajištění BOZP a PO při provádění díla. Podrobnější popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Obnova zdroje Energetika – kogenerační jednotky
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42110000 Turbinen und Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným Dodavatelem, a to v rozsahu článku 8.2.7 návrhu Smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje v případě, že odstoupí od Smlouvy s využitím některého z důvodů vymezeného v článku 32.1.2 návrhu Smlouvy, oprávnění provést nahrazení Zhotovitele novým Dodavatelem, resp. Účastníkem, který se umístil druhý v pořadí, pokud takový nový Dodavatel souhlasí, že veškeré plnění bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených v Nabídce nového Dodavatele a v souladu se Smlouvou, přičemž Zadavatel je v takovém případě oprávněn Smlouvu upravit následujícím způsobem: - upravit rozsah Díla tak, aby odpovídal nedokončené části Díla; - doplnit Smlouvu tak, aby nový Dodavatel přejímal odpovědnost za celý rozsah Díla, tedy včetně nároků z vad Díla, záruky za jakost apod. z části již provedené původně vybraným Dodavatelem; - upravit harmonogram a případná další smluvní ustanovení a přílohy Smlouvy, která v důsledku předčasného ukončení původní Smlouvy nejsou aktuální tak, aby v maximální možné míře odpovídaly původní Smlouvě; - doplnit Smlouvu o ustanovení týkající se předání a převzetí Díla od stávajícího Dodavatele. Pokud Účastník, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného Dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je Zadavatel oprávněn obrátit se na Účastníka, který se umístil jako třetí v pořadí. Tímto postupem může Zadavatel postupně oslovit všechny Účastníky dle pořadí jejich Nabídek.