See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování služeb provozní podpory a dalšího rozvoje IKR
Beschreibung: provozní podpora a další rozvoj Informačního a komunikačního rozhraní České správy sociálního zabezpečení Předmětem plnění jsou tyto činnosti - činnosti spojené s převzetím IKR od Objednatele na základě plánu převzetí - poskytování služeb podpory provozu IKR, podpory jeho uživatelů a zajištění podpory provozování IKR - poskytování služeb spočívajících v řešení nestandardních/neočekávaných stavů IKR - poskytování služeb spočívajících v rozvoji IKR dle požadavků Objednatele - činnosti spojené se závěrečným ukončením poskytování služeb podle smlouvy a spočívající v přípravě a předání IKR novému poskytovateli na konci smluvního vztahu
Interne Kennung: MPSV - SML/2025/00130 (pův. ČSSZ - 6/2023-51-56)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001