2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering vervangende onderdelen pompen RWZI's
Beschreibung: Leveren van vervangende onderdelen voor de wormpompen op de RWZI's van Wetterskip Fryslân. Exacte omvang is onbekend, is afhankelijk van aantal defecten dat optreedt.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996900 Schlammbehandlungsanlage
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren vervangende onderdelen wormpompen
Beschreibung: Voor het leveren van vervangende onderdelen t.b.v. de wormpompen op de RWZI's door de oorspronkelijke leverancier van deze pompen is geen redelijk alternatief voorhanden. Er is sprake van een 1-op-1 vervanging van defecte onderdelen, waardoor geen aanpassingen aan de installaties en/of de besturingssystemen nodig zijn. Het veranderen van leverancier zou leiden tot forse aanpassingen aan de bestaande installaties en de besturingssystemen, wat leidt tot grote meerkosten en extra risico's voor het wetterskip (art. 2.33 sub b 2° AW 2012). Er is sprake van een situatie waarbij mededinging om technische redenen ontbreekt (art. 2.32 lid 1 sub b 2° AW 2012). Er is dan ook geen redelijk - kosten effectief - alternatief beschikbaar (art. 2.32 lid 3 AW 2012). Onbekend, is afhankelijk van het aantal defecten dat optreedt
Interne Kennung: 1
407130-2025 - Resultaat
Nederland – Machines voor de afvalwaterbehandeling – Levering vervangende onderdelen pompen RWZI's
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42996000 Machines voor de afvalwaterbehandeling
Aanvullende classificatie (cpv): 42996900 Slibverwerkingsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1