See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusu elektrycznego i mobilnej stacji ładowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa 1 szt. nowego zeroemisyjnego (elektrycznego) autobusu wraz z infrastrukturą do ładowania dla publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Kowale Oleckie” Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje: - zakup i dostawę 1 szt. nowego zeroemisyjnego (elektrycznego) autobusu; - zakup i dostawę, posadowienie i podłączenie oraz pierwsze uruchomienie 1szt. fabrycznie nowej, przewodowej mobilnej ładowarki Plug-in 120 kW zwanej dalej ładowarką Plug-in, lub ładowarką przewodową.
Interne Kennung: IGKm.271.6.2025.mk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte, 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa 1 szt. nowego zeroemisyjnego (elektrycznego) autobusu wraz z infrastrukturą do ładowania dla publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Kowale Oleckie Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje: - zakup i dostawę 1 szt. nowego zeroemisyjnego (elektrycznego) autobusu; - zakup i dostawę, posadowienie i podłączenie oraz pierwsze uruchomienie 1szt. fabrycznie nowej, przewodowej mobilnej ładowarki Plug-in 120 kW zwanej dalej ładowarką Plug-in, lub ładowarką przewodową.