407165-2025 - Wettbewerb
Polen – Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe – Dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III SWZ.
Interne KennungG.261.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 32341000 Mikrofone, 32342410 Akustische Ausrüstung, 48820000 Server, 79421200 Projektgestaltung, außer Projektgestaltung von Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III
Interne KennungG.261.11.2025 część I
LosLOT-0002
TitelDostawa i wdrożenie pokoi przyjaznych przesłuchań
Interne KennungG.261.11.2025 część II
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w zakresie części nr II na warunkach określonych w § 19 Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU). Maksymalna wartość opcji stanowi do 60% wartości zamówienia podstawowego tj. 10 pokoi przyjaznych przesłuchań. Zlecenie realizacji dodatkowych prac lub rezygnacja z podstawowego zakresu prac w ramach opcji może nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, realizacja prac w ramach opcji może być zlecona w całości, w części albo wcale, lub odpowiednio rezygnacja z części prac może być w całości, w części lub wcale. Zamawiający ma prawo skorzystać z opcji a Wykonawca zobowiązany jest do jej wykonania (tj. dostawy i wdrożenia systemu oraz przetestowania jego działania) jeżeli zgłoszenie skorzystania z opcji, obejmujące maksymalnie 10 pokoi przyjaznych przesłuchań, nastąpi do dnia 15.09.2025 r., to przedmiot zamówienia objęty opcją zostanie zrealizowany w terminie 90 dni od dnia zawiadomienia o skorzystaniu z opcji.