2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Dobre w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowaniu stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Dobre w roku 2026. 1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi na terenie Gminy Dobre, polegającej na odbiorze z lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego zmieszanych oraz selektywnie zebranych odpadów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Byczynie oraz ich transporcie i zagospodarowaniu. 2. Frakcje odpadów zbieranych selektywnie: - papier - szkło - metale - tworzywa sztuczne - odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów - popiół - tekstylia Rodzaje odpadów przyjmowanych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Byczynie: 1) papier; 2) metale; 3) tworzywa sztuczne; 4) szkło; 5) odpady opakowaniowe wielomateriałowe; 6) bioodpady 7) odpady niebezpieczne; 8) przeterminowane leki i chemikalia; 9) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki; 10) zużyte baterie i akumulatory; 11) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 12) meble i inne odpady wielkogabarytowe; 13) odpady budowlane i rozbiórkowe 14) zużyte opony 15) tekstylia Ogólna charakterystyka Gminy Dobre w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów: Powierzchnia gminy – 7 077 ha Szacowana liczba mieszkańców zamieszkałych – 4 400 w tym: - w zabudowie jednorodzinnej - 3 900 - w zabudowie wielorodzinnej - 500 Szacowana liczba nieruchomości zamieszkałych: - budynków jednorodzinnych – 1 305 - budynków wielorodzinnych – 31 (280 lokali) Wykaz miejscowości: Altana, Bodzanowo, Bodzanowo Drugie, Borowo, Bronisław, Byczyna, Byczyna-Kolonia, Czołpin, Dęby, Dobre, Dobre-Kolonia, Dobre-Wieś, Kłonowo, Koszczały, Krzywosądz, Ludwikowo, Morawy, Narkowo, Przysiek, Smarglin, Szczeblotowo, Ułomie. Ilość odpadów wg danych sprawozdawczych otrzymanych od podmiotu odbierającego odpady za 12 ostatnich miesięcy oraz szacunkowa ilość odpadów komunalnych jaka może powstać w nieruchomościach zamieszkałych w trakcie trwania umowy to: - 20 03 01 - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 518,37 Mg - 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych -41 123,16 Mg - 15 01 07 - opakowania ze szkła - 89,09 Mg - 15 01 01 - opakowania z papieru i tektury - 35,45 Mg - 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji - 137,38 Mg - 16 01 03 - zużyte opony - 2,9 Mg - 20 01 35 - zużyte urządzenia zawierające niebezp. skład. - 0,00 Mg - 20 03 07 - meble i inne odpady wielkogabarytowe - 13,24 Mg - 20 01 36 - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - 1,54 Mg - 20 01 99 – inne frakcje (popiół) - 229,49 Mg - 17 .. .. – odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych - 5,98 Mg - 20 01 11 – tekstylia - 8,00 Mg UWAGA! Zamawiający szacuje łączną ilość odpadów komunalnych w roku 2026 wyniesie ok. 1 250,00 Mg
Interne Kennung: RGIK.271.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowaniu stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Dobre w roku 2026. 1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi na terenie Gminy Dobre, polegającej na odbiorze z lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego zmieszanych oraz selektywnie zebranych odpadów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Byczynie oraz ich transporcie i zagospodarowaniu. 2. Frakcje odpadów zbieranych selektywnie: - papier - szkło - metale - tworzywa sztuczne - odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów - popiół - tekstylia Rodzaje odpadów przyjmowanych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Byczynie: 1) papier; 2) metale; 3) tworzywa sztuczne; 4) szkło; 5) odpady opakowaniowe wielomateriałowe; 6) bioodpady 7) odpady niebezpieczne; 8) przeterminowane leki i chemikalia; 9) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki; 10) zużyte baterie i akumulatory; 11) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 12) meble i inne odpady wielkogabarytowe; 13) odpady budowlane i rozbiórkowe 14) zużyte opony 15) tekstylia Ogólna charakterystyka Gminy Dobre w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów: Powierzchnia gminy – 7 077 ha Szacowana liczba mieszkańców zamieszkałych – 4 400 w tym: - w zabudowie jednorodzinnej - 3 900 - w zabudowie wielorodzinnej - 500 Szacowana liczba nieruchomości zamieszkałych: - budynków jednorodzinnych – 1 305 - budynków wielorodzinnych – 31 (280 lokali) Wykaz miejscowości: Altana, Bodzanowo, Bodzanowo Drugie, Borowo, Bronisław, Byczyna, Byczyna-Kolonia, Czołpin, Dęby, Dobre, Dobre-Kolonia, Dobre-Wieś, Kłonowo, Koszczały, Krzywosądz, Ludwikowo, Morawy, Narkowo, Przysiek, Smarglin, Szczeblotowo, Ułomie. Ilość odpadów wg danych sprawozdawczych otrzymanych od podmiotu odbierającego odpady za 12 ostatnich miesięcy oraz szacunkowa ilość odpadów komunalnych jaka może powstać w nieruchomościach zamieszkałych w trakcie trwania umowy to: - 20 03 01 - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 518,37 Mg - 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych -123,16 Mg - 15 01 07 - opakowania ze szkła - 89,09 Mg - 15 01 01 - opakowania z papieru i tektury - 35,45 Mg - 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji - 137,38 Mg - 16 01 03 - zużyte opony - 2,9 Mg - 20 01 35 - zużyte urządzenia zawierające niebezp. skład. - 0,00 Mg - 20 03 07 - meble i inne odpady wielkogabarytowe - 13,24 Mg - 20 01 36 - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - 1,54 Mg - 20 01 99 – inne frakcje (popiół) - 229,49 Mg - 17 .. .. – odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych - 5,98 Mg - 20 01 11 – tekstylia - 8,00 Mg UWAGA! Zamawiający szacuje łączną ilość odpadów komunalnych w roku 2026 wyniesie ok. 1 250,00 Mg
Menge: 1 250 Tonnen