See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ścinki poboczy
Beschreibung: 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi w podziale na zadania: Zadanie nr 1 a. Droga wojewódzka Nr 824 – o długości 21,220 km i pow. - 31 830 m² b. Droga wojewódzka Nr 832 – o długości 19,630 km i pow. - 29 445 m² Zadanie nr 2 a. Droga wojewódzka Nr 738 – o długości 7,470 km i pow. 11 205 m² b. Droga wojewódzka Nr 801 – o długości 11,520 km i pow. 17 280 m² c. Droga wojewódzka Nr 830 – o długości 13,500 km i pow. 20 025 m² d. Droga wojewódzka Nr 845 – o długości 5,800 km i pow. 8 700 m² e. Droga wojewódzka Nr 874 – o długości 8,720 km i pow. 15 975 m²
Interne Kennung: R6.ST.372.32.2026.sj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ścinki poboczy - zad. 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 a. Droga wojewódzka Nr 824 – o długości 21,220 km i pow. - 31 830 m² b. Droga wojewódzka Nr 832 – o długości 19,630 km i pow. - 29 445 m²
Interne Kennung: R6.ST.372.32.2026.sj - zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa ścinki poboczy - zad. 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 a. Droga wojewódzka Nr 738 – o długości 7,470 km i pow. 11 205 m² b. Droga wojewódzka Nr 801 – o długości 11,520 km i pow. 17 280 m² c. Droga wojewódzka Nr 830 – o długości 13,500 km i pow. 20 025 m² d. Droga wojewódzka Nr 845 – o długości 5,800 km i pow. 8 700 m² e. Droga wojewódzka Nr 874 – o długości 8,720 km i pow. 15 975 m²
Interne Kennung: R6.ST.372.32.2026.sj - zad. 2