See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop woonunits Spectrum
Beschreibung: Om de activiteiten rond zelfstandig wonen op het domein te verschalen, wenst Monnikenheide - VZW Emmaüs 4 woonunits aan te kopen voor campus Spectrum in Wuustwezel. Onze organisatie is hiervoor op zoek naar een leverancier voor het ontwerp, de bouw en installatie van deze wooneenheden. We kiezen voor een mededingingsprocedure met onderhandeling om via deze weg in dialoog te kunnen gaan met de inschrijvers zodat de offertes aansluiten bij de noden van onze cliënten.
Interne Kennung: PPP0TF-1676/6229/I-26005
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: I-26005_1