407400-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Raamovereenkomst voor het onderzoeken van bomen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het onderzoeken van bomen
BeschreibungDeze raamovereenkomst omvat het beoordelen van de huidige toestand en toekomstperspectieven van bomen en hun standplaats op het openbaar domein van de stad Antwerpen. De beoordeling kan volgende aspecten omvatten: • het uitvoeren van een visuele boombeoordeling van bomen; • het uitvoeren van een nader onderzoek van stabiliteit en breukgevoeligheid; • het uitvoeren van een bodem- en groeiplaatsonderzoek inclusief staalnames en labo-analyses In de beoordeling wordt een analyse gemaakt van de bestaande toestand en worden richtlijnen en aanbevelingen gegeven voor toekomstige ontwikkeling. De analyse wordt uitgevoerd volgens de methoden aangeduid in de deelopdracht. De richtlijnen worden opgemaakt volgens de resultaten uit de analyse, de meegegeven randvoorwaarden en de kennis van de opdrachtnemer van materialen en technieken.
Interne KennungGAC_2024_03140
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
LosLOT-0001
TitelGAC_2024_03140 - 1
Interne Kennung1