407410-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN na rzecz IMGW-PIB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN na rzecz IMGW-PIB
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę ochrony fizycznej osób i mienia oraz całodobowego monitorowania sygnałów alarmowych generowanych przez lokalne systemy sygnalizacji włamania i napadu (dalej „SSWiN”) wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez załogi/patrole interwencyjne Wykonawcy na rzecz IMGW-PIB. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio dla danej części zamówienia, w załączniku od nr 1A do nr 1E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części.
Interne Kennung: WZP.270.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia - Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Warszawie i Legionowie oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju, w okresie 48 miesięcy
Beschreibung: 1.Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Warszawie, ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59; 2. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Legionowie, ul. Zegrzyńska 38, 05-119 Legionowo, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59; 3. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59; w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju: 3.1. ul. Ciołkowskiego 2/3, 15-245 Białystok; 3.2. ul. Pułaskiego 125, 16-400 Suwałki; 3.3. ul. Kajki 128, 11-730 Mikołajki; 3.4. ul. Bydgoska 31, 11-400 Kętrzyn; 3.5. ul. Sielska 22a, 10-802 Olsztyn; 3.6. ul. Szreńska 14, 06-500 Mława; 3.7. Nowe Trzepowo 56, 09-402 Płock; 3.8. ul. Lipowa 1, 05-140 Borowa Góra; 3.9. ul. Polna 42, 21-550 Terespol; 3.10. ul. Korolowska 77, 22-200 Włodawa; 3.11. ul. Zwoleńska 5, 26-900 Kozienice; 3.12. ul. Piaskowa 284, 08-103 Siedlce; 3.13. ul. Polna 10, 97-330 Sulejów; 3.14. ul. Zegrzyńska 38, 05-119 Legionowo (radar meteorologiczny, 52°24'18,79" 20°57'39,28”). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia - Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Krakowie oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju, w okresie 48 miesięcy
Beschreibung: 1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Krakowie, ul. Piotra Borowego 14, 30-215 Kraków, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59. 2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59; w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju: 2.1 Suków 19 B, 26-021 Daleszyce; 2.2 ul. Okrzei 79, 38-400 Krosno; 2.3 ul. Widokowa 36, 38-600 Lesko; 2.4 ul. Pijarska 30, 33-300 Nowy Sącz; 2.5 ul. Ożarowska 65, 27-600 Sandomierz; 2.6 al. Piaskowa 56, 33-100 Tarnów; 2.7 ul. Sienkiewicza 26c, 34-500 Zakopane; 2.8 ul. Bratków 10, 40-045 Katowice; 2.9 ul. Lotnisko 1, 40-271 Katowice; 2.10 ul. Broniewskiego 2, 47-400 Racibórz; 2.11 ul. Cieszyńska 321, 43-300 Bielsko-Biała; 2.12 ul. Oleńki 32, 42-200 Częstochowa; 2.13 Aleja Zdrojowa 12, 33-370 Muszyna; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 zamówienia - Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Poznaniu oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju, w okresie 48 miesięcy
Beschreibung: 1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 174/176, 60-594 Poznań, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59. 2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59 w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju: 2.1 ul. Sybiraków 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski; 2.2 ul. Róży Wiatrów 16, 62-800 Kalisz; 2.3 Radoszewice (szerokość i długość geograficzna: 52°21'43.9"N 18°42'23.2"E) (52.362194, 18.706444); 2.4 ul. Miedziana 24, 64-920 Piła; 2.5 ul. Północna 46, 69-100 Słubice; 2.6 ul. Graniczna 45, 98-300 Wieluń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 zamówienia - Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB we Wrocławiu oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju, w okresie 48 miesięcy
Beschreibung: 1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych we Wrocławiu, ul. Parkowej 28, 51-616 Wrocław, od dnia 1 grudnia 2026 r. godz. 00:00, do 30 listopada 2030 r. godz. 23:59. 2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 1 grudnia 2026 r. od godz. 00:00 do dnia 30 listopada 2030 r. do godz. 23:59 w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju: 2.1. ul. Graniczna 201, 54-530 Wrocław; 2.2. ul. Przeskok 4, 45-627 Opole; 2.3. ul. Lotnictwa 3, 58-500 Jelenia Góra; 2.4. ul. Dusznicka 9, 57-300 Kłodzko; 2.5. ul. Bartoszowska 2, 59-220 Legnica; 2.6. ul. Struga 1a, 65-331 Zielona Góra; 2.7. ul. Kosmonautów 8, 64-100 Leszno. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1D do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 zamówienia - Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Gdyni oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju, w okresie 48 miesięcy
Beschreibung: 1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Gdyni, ul. Jerzego Waszyngtona 42, 81 – 342 Gdynia, od dnia 1 grudnia 2026 r. godz. 00:00, do 30 listopada 2030 r. godz. 23:59. 2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 1 grudnia 2026 r . godz. 00:00, do 30 listopada 2030 r. godz. 23:59 w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju: 2.1. ul. Storczykowa 124, 87-100 Toruń; 2.2. ul. Meteorologiczna 1, 89-600 Chojnice; 2.3. ul. Szkolna 11, 82-316 Milejewo; 2.4. ul. Świbnieńska 40, 80-690 Gdańsk; 2.5. ul. Leśna 13, 84-150 Hel; 2.6. ul. Rąbka 1, 84-360 Łeba; 2.7. ul. Młyńska 1A, 76-200 Słupsk; 2.8. ul. Wyzwolenia 1, 78-131 Dźwirzyno; 2.9. ul. Morska 101,75-235 Koszalin; 2.10. ul. Marynarki Polskiej 1, 76-270 Ustka; 2.11. ul. Żeromskiego 27, 72-600 Świnoujście; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 5 zamówienia