2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Cambium - SMK IKC de Vlinder
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten, en ziet op de schoonmaak van locatie IKC de Vlinder van Cambium.
Vorherige Bekanntmachung: 440192-2021
Interne Kennung: T108107
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000